Atrakcyjna przestrzeń, czyli co turysta zyska wybierając nocleg w ośrodku wypoczynkowym Copernicus?

Ośrodek Copernicus jest pod wieloma względami wyjątkowym miejscem. Obiekt położony jest w malowniczej okolicy, która sprzyja odpoczynkowi zarówno dla rodzin z dziećmi, grup przyjaciół, czy samotników poszukujących cichego i spokojnego miejsca. Przestrzeń jest tak skonstruowana, aby każdy znalazł tu dla siebie idealną rozrywkę, dopasowaną do swoich potrzeb oraz oczekiwań. Jest to więc miejsce praktycznie dla wszystkich, w czym tkwi jego wyjątkowość.

Całoroczne domki wypoczynkowe usytuowane z dala od zgiełku są idealnym miejscem do tego, aby uciec od cywilizacji, pospędzać trochę czasu w otoczeniu przyrody i po prostu odpocząć.

Właściciele Copernicusa zadbali o to, aby na terenie obiektu oraz w jego najbliższej okolicy znajdowały się miejsca idealne do spędzania wolnego czasu zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Bezpieczne kąpielisko

Wyjeżdżając na urlop wiele osób marzy o tym, aby spędzić go zarówno aktywnie, ale chcą także mieć odpowiednie miejsce do wypoczynku. Nie ma lepszego jak zadbane kąpielisko umożliwiające uprawianie sportów wodnych, jak i dające możliwość relaksowania się na brzegu. Na terenie ośrodka Copernicus można znaleźć zadbane, bezpieczne i idealnie przygotowane kąpielisko ze sztucznym dnem. Wygospodarowano również miejsce przystosowane do zabaw dla dzieci. Specjalny brodzik daje możliwość najmłodszym pluskania się i bawienie w wodzie.

Oprócz atrakcji wodnych, goście Copernicusa mogą korzystać z czystej i zadbanej piaszczystej plaży.

Przystań pełna atrakcji dla spragnionych przygód na wodzie

Nie każdy lubi spędzać całe dnie na piaszczystej plaży, dlatego dla miłośników sportów wodnych została przygotowana przystań, w której można wypożyczyć rowerki wodne, żaglówki oraz łodzie wiosłowe. Aktywne spędzanie wolnego czasu jest tu więc jak najbardziej możliwe. Podczas pięknej pogody można zwiedzić Jezioro Wulpińskie z każdej strony, napawać się jego przepięknym widokiem, jak i niesamowitą przestrzenią wokół.

Ośrodek Copernicus myśli o potrzebach najmłodszych

Oprócz tego, że na terenie obiektu znajduje się specjalnie wydzielony brodzik dla dzieci, powstał także plac zabaw. Miejsce zostało przygotowane w taki sposób, aby każdy maluch mógł tutaj wyładować pokłady energii, jakie w nim drzemią. Ogrodzony plac zabaw będzie bezpiecznym miejscem dla każdego dziecka. Powstał z ekologicznego materiału, jakim jest drewno. W jego skład wchodzi m.in. zjeżdżalnia, którą uwielbiają wszystkie dzieci.