Konferencje, wesela oraz inne imprezy, które można zorganizować w ośrodku wypoczynkowym Copernicus

Ośrodek wypoczynkowy Copernicus to nie tylko miejsce wypoczynkowe, oferujące noclegi, ale przestrzeń, w której można zorganizować wiele imprez.

Konferencje i nie tylko w spokojnej, cichej okolicy

Znalezienie odpowiedniego miejsca na konferencję bywa czasem trudne. Szczególnie, jeżeli chce się ją zorganizować w cichej, spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Poruszanie niektórych tematów, ich analizowanie i wypracowywanie rozwiązań czasem wymaga odpowiedniej atmosfery, a także skupienia. W ośrodku wypoczynkowym Copernicus będzie to jak najbardziej możliwe. Nie dość, że obiekt znajduje się w cichej, oddalonej od ulicznego ruchu okolicy, to jeszcze gwarantuje niesamowitą atmosferę.

Obiekt proponuje wygodną, nowoczesną salę konferencyjną na piętrze Restauracji Stella. Można tutaj zorganizować:

  • konferencje,
  • szkolenia,
  • spotkania biznesowe,
  • zebrania rad nadzorczych.

Sala jest w taki sposób przygotowana, aby można było zaciemnić okna w celu wyświetlenia prezentacji multimedialnej. Dostępne jest również ergonomiczne oświetlenie miejsc pracy, bardzo przydatne podczas szkoleń i spotkań biznesowych.

Copernicus jest w stanie zorganizować konferencję dla 100 osób. Wśród podstawowego wyposażenia sali znajdują się:

  • klimatyzacja,
  • sprzęt audio-video,
  • bezprzewodowe nagłośnienie.

Chcesz zorganizować wesele w wyjątkowym miejscu? Ośrodek Copernicus jest idealnym wyborem

Każda para młoda chce na swoje wesele wybrać wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju miejsce, które nie dość, że zapewnia fantastyczną atmosferę, to w kompleksowy sposób potrafi zająć się całą organizacją. Ośrodek Copernicus z tego zadania wywiąże się znakomicie. Przyjęcie zostanie zorganizowane w Restauracji Stella, znajdującej się bezpośrednio nad brzegiem Jeziora Wulpińskiego. Menu weselne ustalane jest zgodnie z preferencjami pary młodej. Obiekt dysponuje salą główną oraz salą kominkową. W zależności od liczny osób mających przybyć na wesele, jest możliwość wynajęcia każdej przestrzeni z osobna lub obu.

Goście weselni mogą również korzystać z tarasu widokowego oraz ogródka. Oczywiście, proponowane są również noclegi na terenie ośrodka Copernicus, co zapewne będzie dogodną opcją dla wszystkich gości weselnych bawiących się na przyjęciu.