Za co ośrodek wypoczynkowy Copernicus jest doceniany przez turystów?

Są miejsca, które turyści wyjątkowo lubią. Dlaczego ośrodek wypoczynkowy Copernicus znajduje się w tym gronie? Powodów jest wiele.

Kameralna, rodzinna atmosfera

Bardzo dobrze wyposażone, nowoczesne domki tworzące kompleks Copernicus zapewniają komfortowy wypoczynek w cichej i spokojnej okolicy. Jest to idealne miejsce na wypad całą rodziną, grupą znajomych lub tylko z ukochanym. Atmosfera panująca na terenie ośrodka jest rodzinna, przyjazna i sprzyja wypoczynkowi.

Kompleksowo wyposażone domki

Pełne wyposażenie, jakie posiadają domki sprawia, że pobyt w tym miejscu można uznać za bardzo udany. Niczego nie będzie tu brakowało. Do dyspozycji jest klimatyzacja, aneks kuchenny, miejsce do grillowania, a także taras, na którym można wypić poranną kawę i delektować się widokami.

Dbanie o potrzeby gości

Ośrodek wypoczynkowy Copernicus stale się rozwija, proponuje zarówno wygodne miejsca noclegowe, ale pomaga także w organizacji wesel oraz konferencji. Stanowi to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy chcą zorganizować ważne dla siebie wydarzenia w wyjątkowym miejscu.

Wiele atrakcji do wyboru

Plażowanie na prywatnej plaży, uprawianie sportów wodnych, wędkowanie, spacerowanie, gra w tenisa lub siatkówkę. To wszystko jest możliwe na terenie ośrodka. I wiele więcej. Gietrzwałd ma do zaoferowania turystom wiele ciekawych miejsc do odwiedzenia. Spędzenie tu aktywnego czasu będzie jak najbardziej możliwe, tak samo jak obcowanie z naturą.

wędkowanie

Przebywanie w bliskim otoczeniu natury

Osobom mieszkającym na co dzień w mieście zwykle bardzo brakuje zieleni, lasów, czyli ogólnie fauny i flory. W Gietrzwałdzie jest tego pod dostatkiem. Sama działka, na której zlokalizowany jest ośrodek Copernicus gęsto obsadzona jest krzewami i lasami, odgradzającymi teren od „świata zewnętrznego”. Ponadto, sama miejscowość słynie z przepięknego ukształtowania terenu, ścieżek spacerowych zlokalizowanych w lasach, dlatego przebywanie blisko natury będzie tu jak najbardziej możliwe.

Raj dla wędkarzy i miłośników sportów wodnych

Dzięki temu, że ośrodek wypoczynkowy Copernicus znajduje się blisko Jeziora Wuplińskiego, turyści go odwiedzający mają okazję zaznać wielu atrakcji na jego tafli. Prężnie działa tu wypożyczalnia sprzętów wodnych, w której do dyspozycji są rowerki wodne oraz łódki wiosłowe. Jest także możliwość łowienia ryb.